Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mostanában néha elkezd sípolni...

Mostanában néha elkezd sípolni a laptop hangszórója, mi lehet?

Figyelt kérdés
Mostanába ha youtube-on elindíttok egy videót ritkán de van hogy elkezd sípolni ilyen magas hangon a laptop hangszórója és egyre erősebben, és csak ha kilépek a böngészőből akkor hagyja abba, mi lehet a problem?

2014. jún. 26. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nagy valoszinuseggel tulmelegszik benne valami....egy tisztitas lehet raferne es utanna nezd meg. mivel csak a bongeszo megnyitasa utan csipog en a vidikartya fele nezelodnek. suritett levego es adj neki boven(esszel)
2014. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mert tönkere tudom vele tenni? kompresszorral?
2014. jún. 26. 15:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah most jut eszembe, rosszul írtam a kérdést mert nem csak a hangszóró sípól, hanem múltkor rádugtam a fülhalgatót és az is sípolt
2014. jún. 26. 15:58
 4/4 anonim ***** válasza:
hatha nagyon magas nyomassal fujod, akkor lehet bizonyos alkatreszeknek nem tesz jot. velem meg nem fordult elo(hala istennek), de mar hallottam torteneteket. benzinkut es adj neki, vagy ha neked van otthon az is jo
2014. jún. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!