Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire rossz ez az összeállí...

Mennyire rossz ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pontosabban csak ezek:

Alaplap:

Asrock H97M PRO4


Processzor:

I5-4690


Videokártya: R9 280X


Mivel inteles az alaplap, és a processzor, ezért az AMD R9 280-at mennyire fogja kihasználni?


Tudom, hogy nVidia-t kéne venni, de a GTX770 ami nagyjából ugyanilyen egy 10-15e Ft-al drágább.


Esetleg, ha AMD-s alaplapot vennék, oda FM2+-os kéne, mivel ha jól tudom arra jönnek majd az újabb CPU-k, de viszont abból azt hiszem a 4 magos a legnagyobb, és egy intel i5 megver egy AMD 4 magosat nem?


Szóval a videokártya mennyire nem lesz kihasználva, ha ezt venném?



2014. jún. 26. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

ez igy jo eddig.:)


es a vidi kartya teljesen ki lesz hasznalva.

2014. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi baj az intel+AMDvel? Nem lenne jpbb a GTX770.
2014. jún. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát tudjátok.

AMD+AMD

AMD Processzor és videokártya.

Vagy ez tényleg nem baj?

Akkor nincs baj. :D

Pedig még régen olvastam is, hogy ha intel+amd akkor valamelyik nem lesz kihasználva, ezért AMD+AMD és INTEL+nVidia

De akkor megnyugodtam.

2014. jún. 26. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező: ki írta ezt? Fejen kéne az olyanokat lőni sörétessel...

Az AMD az egyre jobb IGP-kre hajt(felesleges), míg a proci teljesítményét egy annál sokkal olcsóbb Intel is eléri. Lásd FX-9×××

2014. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom 1-2 éve olvastam, azóta megmaradt bennem.

Ha megtalálom megteszem :D

Bár most is egy A6-3670k és egy GTX 650-van a gépembe, bár már ezek kezdenek elavulni, szóval amíg ezekre meglesz a pénz addig még kibírják :D

2014. jún. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!