Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kékhalálom volt már többször....

Kékhalálom volt már többször. Valaki segít?

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet hogy kaptam is rá választ hogy mi a baja de segítséget már nem...

Ezt a jelenséget a wireless meghajtó programod által telepített és a Windows által használt athr.sys működése okozza. Töröld le a drivert és tegyél fel egy másikat. (Ha a legújabb volt feltéve akkor egy régebbit, ellenben újabbat) Most mit kéne csinálnom és hol?



#driver #kék halál #driver törlése
2014. jún. 27. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

EZ A MEGOLDÁS:

Ezt a jelenséget a wireless meghajtó programod által telepített és a Windows által használt athr.sys működése okozza. Töröld le a drivert és tegyél fel egy másikat. (Ha a legújabb volt feltéve akkor egy régebbit, ellenben újabbat)

2014. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Most mit kéne csinálnom és hol?"


Vezérlőpult -> Programok, majd itt megkeresed a listán az Atheros wifi (wlan) drivert, és eltávolítod. Figyelem, utána nem lesz wifi!


Ezután érdemes a netről valami frissebb és stabilabb verziót keresni, majd az felrakni.

2014. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gugliban keress rá a vezetéknélküli eszközöd driver-jeire.


Pl mivel ne mtudom, mi azon hardver eszközöd márkája, tipusa, így rékerestem az athr.sys és drive kulcsszavakkal:

[link]


Az első találat pl kiadta ezt a verziót:

9.2.0.427

mégpedig itt:

[link]


Na most... töröld le az athr.sys-t, de előtte készíts róla biztonsági mentést, semleges helyre (NE rendszerkönyvtárba). Ahonnan letörölted (elmozgattad), oda rakd fel a 2. linkbeli verziót.


Majd reboot. (Rendszerujraindit.)


Próba - szerencse. Ha nem vált be, keress egy másik verziót.


Gyorsabban halasz, ha a gugliba nem, vagy ne mcsak az athr.sys -t rakod be, hanem a vezetéknélk.eszközöd márkáját+tipusát. Nem használtam még vezetéknélkulit (amúgy is linux-os vagyok, a win-t csak alap szinten haszálom), de feltételezem, h a wifi routered márkáját+tipusát kell megnézned, ha az van neked, vagy ha tábla pc-ről van szó, akkor azét.

2014. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!