Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen egeret...

Szerintetek milyen egeret vegyek max 20 ezer forintból? CS. GO-hoz használnám.

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 22:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hmm látom eléggé otthon vagy ezekben:) Nemtudod véletlenül hogy a Virtus.Pro csapata melyik egereket preferálja?:)
2014. jún. 27. 23:26
 12/16 lapát01 ***** válasza:

Egyébként nem nagyon (sőt szvsz egyáltalán) számít melyiket veszed mert nem fogod észrevenni a különbséget (ha csak nem valami kínai szhar boltból veszed), Sensei valamivel kisebb és könnyebb mint a G400 és a DeathAdder.


Ui.: Ne változgasd a DPI-t mint én annó, mert csak elcseszi az aimodat :D

2014. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Azt tudom:D alap 450 en fog pörögni, 1000hz-n és 2-3 közötti sens-en:) már fél éve játszom és így azér meglövöm, de egy másik egérrel meg egy nagy egérpaddal biztos más lesz:)
2014. jún. 27. 23:35
 14/16 anonim ***** válasza:
ha viszonylag nagy tenyered van és minőségi egeret akarsz vedd meg ezt [link] nekem ez van 3 év garit kaptam rá,8200dpi a max 4 lépcsőben lehet állítani a dpi-t,100 dpi-s lépésekben egészen 8200dpi ig,ez egy precíz pontos,egér egy megbízható márkától mint a cooler master,bár nem tudom hogy szereted e a nehéz egereket, mert ez 140g os szóval ez egy nehéz egér,de persze van benne anyag rendesen,van olyan jó mint SteelSeries,Logitech,Razer
2014. dec. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 tp-link tp válasza:
A4 tech-et ajánlom az A sorozatot es a terminator sorozatot ... ezekben jo érzékelő lézeres szenzor van... ám ajánlom hogy nézz utána a dolgoknak rendesen ....pl szenzor dizajn pontosaag kenyelem stb nezz teszteket oldalakon ertekeleseket akár youtubon ... es konnyebb dolgod lesz...gyakorlatilag a lézeres érzékelös eferek jobbak bár az optikait istenítik.... xD
2016. júl. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 tp-link tp válasza:
Jah és ezekben az a jó hogy olyan softver van hozzá hogy eldobod az agyad; mindent betutdsz állítani amit csak eltudsz képzelni nézd meg youtubon...
2016. júl. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!