Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olyan lehetséges, hogy a...

Olyan lehetséges, hogy a rendszer letiltogatja a USB2. 0 portokat? LENT

Figyelt kérdés

Hali! Olyan problémám lenne, hogy a gépem letiltja valamikor az usb2.0 ás portokat a számítógépben, a 3.0 ások mennek.

Wifis adapterrel fogom a másik szobából a netet és amikor torrentezek(leginkább ekkor figyeltem meg) akkor kikapcsolja a portokat, hiába húzom ki-be az eszközt, nem érzékeli, a usb3 asban pedig igen. És csak újraindítás segít rajta.


Mi lehet a gond?


2014. jún. 28. 23:22
 1/8 friccy válasza:
Lehet túl nagy adat megy át egyszerre mint ahogy egy pendrive esetében is van egy bizonyos átviteli sebessége de ez Wi-Fi adapter esetében nem korlátozható az átvitel de a korlát létezik és ezért leállítja magát de magát a portot nem kéne. Ez ellen nem tehetsz semmit !SZERINTEM!
2014. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem csak a adapter portját tiltja le, hanem az egér és billentyűjét is. Azon gondolkodtam, hogy valami drivert nem tettem volna fel? De nem hiszem, mert az alaplap oldaláról a legfrissebbeket windows 8.1 64 hez szedtem le. Nem emlékszem, hogy windows 7 en volt e ilyen probléma( nem sokáig volt az rajta,2 hetes gép)
2014. jún. 29. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:

#1 beírta a hét hülyeségét, ignoráld a válaszát!

Első körben az USB szelektív felfüggesztést nyomd ki, hátha segít!

G.

2014. jún. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huhh, és azt hol találom?:D
2014. jún. 29. 12:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Megtaláltam! Kiderül jó e, remélem igen:D Köszi a segítséget!
2014. jún. 29. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs mit, majd kommentelj a fejleményekkel!

G.

2014. jún. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített, ugyan úgy ledobálja. Estére bent hagytam valami torrentet, most keltem, és nem töltötte le, mivel lecsatlakoztatta a wifi adaptert, az egeret és a bill-t is.
2014. jún. 30. 07:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg a BIOS-ban, hogy milyen lehetőségek vannak az USB portokkal kapcsolatban!

Aztán rakd fel a legfrissebb chipset drivert, ha nincs fenn!

Milyen alaplapod van?

G.

2014. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!