Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nincs hangja a gépemnek...

Nincs hangja a gépemnek újratelepítés után! "Nincs hangkimeneti eszköz telepítve. " Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a gépemet windows 7 32 bitről win7 64 bitesre (home), de telepítés után nem volt hangja. az alaplapi audio Drivert feltelepítettem, de nem oldotta meg a problémát, csak úgy mint a hangkártya drivere sem, az ugyanis azt írja h ilyen hangkártya nincs is a gépben (ennek oka lehet az hogy xp-s volt a driver, de frissebbet sajnos nem találtam). hangkártyám neve: Sound Blaster Audio PCI 64 Dell/Gateway (CT5803). Tálcán a hangszóró ikonnál egy piros x található, a címben olvasható üzenettel. Lejátszóeszköznél azt írja h nincs telepített hangeszköz. Eszközkezelőben 2 hiba található, a Multimédiás audióvezérlő, és a PCI-eszköz, ezekre sajnos neten nem talál megoldást. A hangkártyát kivettem, megfújkáltam, majd vissza, de semmi. Az alaplap integráltja sem műnködik (asus p5g41t-m lx). a korábbi 32 bites rendszeren tökéletesen volt hang. Nagyon tétlen vagyok, kérlek segítsetek!

2014. jún. 29. 00:23
 1/9 Tengor ***** válasza:
Egyértelmű, hogy driver baja van. Keress megfelelőt!
2014. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sehol se találok win7 64bites drivert..
2014. jún. 29. 00:59
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Igen itt én is kerestem, de itt csak a hangkártya nevét találtam meg pontosan.. drivert sehol

2014. jún. 29. 01:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Előfordulhat az a nem ritka eset is, hogy a biosban kell állítgatni.

A videókártya van (vagy lehet) megadva hangeszköznek, és ezért nem lehet megadni az alapértelmezett audió eszközt.

Ez a Bios tipusától függően állítást igényel. Majd újraindítás után már jó lesz (lehet).

Ez csak egy lehetséges tipp volt, mivel pár hete egy sz@ros gép ugyan így szívatott meg, miközben 10 évet öregedtem azon a napon. :)

2014. jún. 29. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kata kata ***** válasza:
2014. jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem is ez lenne a problémám. A biosban állítottam, nem vált be. A drivert telepítettem, az se működött. Most megpróbálok sp 3 csomagot telepíteni. Nem fűzök hozzá túl sok reményt, de hátha...
2014. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7. Ha netezni akarsz és azt, hogy az XP normálisan működjön, akkor fel kell telepítened az SP3-at.
2014. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket! nekem a biosban volt vmiért letiltva! akit érdekel hogy pontosan hogy is csináltam, az vegye föl velem a kapcsolatot! Valamint lenne még problémám: http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-k..
2014. júl. 1. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!