Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win7 miért nem ismer fel egy...

Win7 miért nem ismer fel egy egyszerű USB-s egeret?

Figyelt kérdés
Újra kellett telepítsem a laptopot mert nem indult el a rendszer az idnításnál már kifagyott. Újraraktam és nem képes egy sima USB-s egeret sem kezelni.... Azelőtt csatlakoztattam az egeret és pár másodperc múlva már működött is. Ha az eszközkezelőben rémegyek hogy illesztőprogram frissítési kiírja hogy van hozzá driver de nem telepíti, és alatta hogy hozzáférés megtagadva... Mi lehet abaj?

2014. jún. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Particionáltad a rendszert?
2014. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a merevlemez ketté van osztva C és D. A C-n csak a rendszer és a driverek voltak/vannak. A D-n vannak programok képek egyebek. Mikor megállt a technika, akkor a C-t formáztam és a formázott C-ra tettem fel a rendszert a D-hez nem nyúltam.
2014. jún. 29. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
ez a win valami buherált e ,vagy legális e,
2014. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Buhera :) de az asztali gépen is ez van a laptopon is volt már ez és nem volt vele ilyen és más nemű

gond se...

2014. jún. 29. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Driver scennert szedjél le, hátha az felismeri az USB-s egeret
2014. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!