Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Véletlenül letöröltem pár...

Véletlenül letöröltem pár partíciómat, amin fontos adatok voltak. Hogyan állíthatnám vissza őket?

Figyelt kérdés

Hát a következő a helyzet: bajban vagyok. A gépemen volt 2 Windows illetve egy ubuntu operációs rendszer, és az egyik windows nem kellett így le akartam törölni. Mivel más módot (önhibámból vagy azon kívül) mint a partíció törlése nem találtam, úgy döntöttem az új rendszerből valamilyen program segítségével leszedem. Csak az volt a gond, hogy az új windows is oda pakolta a rendszerindítóját, az ubuntus gparted meg egyáltalán nem akarta felismerni a partíciókat, szóval az új windowsról készítettem egy biztonsági másolatot, és egy új partíción elhelyeztem (mindez történik 1 db 1 terrás vinyón). Előszedtem a windows boot cd-jét és nekikezdtem a műveletnek. Kezdő létemre valami nagyon nagy gigszert tehettem a dologba, mert most van az új win7 helyén egy ~200GB-s üres partíció, illetve még ~500GB-nyi szabad terület. Az volt a tervem hogy telepítek egy új windowst, és a biztonsági másolatból helyreállítok mindent. Hát, nem sikerült :(

Nézzétek el nekem hogy hülyeségeket irkálok, de nagyon kellenek azok a fájlok.. Itt egy kép hogy most hogy néz ki: [link]



2014. jún. 30. 12:04
 1/1 SoulEater7797 ***** válasza:

[link]


Ezzel hátha sikerül.

2014. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!