Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket érdemesebb meg...

Melyiket érdemesebb meg vennem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sok kérdésem lenne....

1. Xbox One vagy PS4-et válasszam (csak BF4-et akarok vele játszani)?

2.Konzolon nehezebb játszani mint pc-n?

3.Xbox-ban Kinectel lehet Bf4 ezni (tudom hülye kérdés de meg mondanátok a választ)?

4.Mind kettővel lehet Ultra képminőégben játszani?ha lehet hány FPS-el (Low,Med,High,Ultra is érdekel)



2014. júl. 1. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Kinek ez, kinek az! Ezt neked kell eldöntened!
2014. júl. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy SOHA nem játszotam konzolon! ezért nem is tudom!De a többi kérdésre is válaszoljatok légyszi
2014. júl. 1. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Havernak van xbox. Èn nem tudtam rajt játszani. Bele kell jönni.

Kèpminôség? Attól függ milyen tvre kötöd! Havernak hdmi-vel van egy 107-es led tvre kötve. Gyönyörû a kép. Fps-rôl fingom nincs. Sose nèzem

2014. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Talán egy 4K-s TV-re fogom kötni de lehet hogy csak 1080p-s re.(Ezt még nem tumdom)

Nekem az is lényeg hogy 40Fps legyen a leg kisebb (füst roganás meg mindennel együt ne legyen kevesebb 35 nél)

2014. júl. 1. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Kinek a pap kinek a papne! Azt ajanlom ha tudod probald ki valamelyiket es azutan dontsd el hogy melyiket veszed!
2014. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom egyik ismerősömnek sincs ilyenje.....(vagyis konzola van de nem one é nem is 4)
2014. júl. 1. 17:53
 7/10 adamguru válasza:

1 Szerintem Xbox One-t vegyél szerintem az jobb.

2 Nem nehezebb játszani konzolon hisz pc-n egy egész billentyűzettel irányítasz míg a konzol elfér a kezedben.

3 Nem. Nem tudsz Kinectel játszani.

4 Ezt nem tudom.

2014. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
tegnap voltam 576-ba azt mondta a faszi hogy MOST kb egy szinten van mind 2 konzol(nem eladás szerint). Én szerintem one-t veszek valahogy a ps soha nem állt a kezemre.
2014. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha én választanék ps4 lenne... sony exkluzívait mindig jobban bírtam mint xbox-ét


"Konzolon nehezebb játszani mint pc-n?"

Többiektől nekem eltér a véleményem sztem konzolon pocsék az fps játékok (bár lehet én nem próbálkoztam elég erősen)


Többiről fingom sincs de konzolon nincs "low med high"

2014. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. júl. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!