Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen a...

Elite192 kérdése:

Miért nem működik rendesen a kormányom?

Figyelt kérdés
Vettem egy Speedlink drift O.Z. racing wheel-t rákötöttem a gépre ( mivel cd-t nem kaptam hozzá letöltöttem az instalációt a netről), próbáltam beállítás nélkül, utána próbáltam bekalibrálni(biztos vagyok benne hogy én rontottam el valamit) de kalibrálás után olyanokat csinált mint pl. beakad a gáz, későn reagál a kanyarodásra meg ilyenek.Nagyon kéne a segítség.Kalibrálásnál hiába tekerem a kormányt semmi nem moccan csak az a kereszt vagy mi. Win 8.1 az OP rendszerem. Nagyon kellene a segítség hozzá.

2014. júl. 1. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuti hogy jó a kormány? Géped megfelelő a win 8.1-hez? A kormány jó a 8.1-hez? Ha ok minden akkor kalibráld újra. Másik gépen kit csinál?
2014. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kormány jó, a Gép gyárilag win 8 assal jött ki egy frissítéssel raktam át 8.1 esre, A kormány dobozán a windows 8 nincs rajta (de youtube os unboxing videókon rajta van és 100% hogy az a win8 jele).
2014. júl. 1. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!