Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A latpopomon a RAM "megtelik"...

A latpopomon a RAM "megtelik" 1 óra használat után, ha utána újraindítom, akkor 1 óráig újra tökéletes. Valaki segítene rajtam?

Figyelt kérdés

A gépem adatai: Proci: Intel Core i7 4702 MQ , 2,2/3,2 GHZ , 6 mb CACHE

RAM: 8 GB, 1600 MHZ

Vidi: Nvidia Geforce GT720M , 2 GB


Pontosan ezt írja ki az 1 óra eltelte után: Kevés a szabad memória a számítógépen. A programok megfelelő működéséhez elegendő memória visszaállításához mentse a fájlokat mentse a fájlokat, majd zárja be vagy indítson újra minden futó programot.



Először 4 órán át , aztán másfél, végül pedig fél órán át lehetett használni .


Szerintem kizárt az, hogy a rendezetlenség miatt legyen , ugyanis 3 hetente használok Advanced System Care Portable-t, ami rendberak mindent(ettől 30 percről 1 órára növekedett a használhatóság ideje), vírus sem lehet mert 10 éves Avast védi a gépet.


Lassan 1 éve küszködök vele, nagyon kérem segítsen nekem valaki, ha meg lehet oldani akkor hogyan, ha nem akkor még van az 1 éves garanciából, akkor oda kell vinnem?



2014. júl. 1. 21:04
 1/5 Tengor ***** válasza:
A garancia hardver hibára vonatkozik. A te problémád egyértelműen szoftveres. Én egy takarítással kezdeném, de akkár lehet indítani egy újratelepítéssel is.
2014. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nem portable verziót használsz ( azért írtam így mert nekem telepített van és a portable-t nem ismerem ) akkor lesz egy kis ablak, teljesítménymonitor vagy mifene, ezt általában a képernyő jobb felső sarkába szokta valahova biggyeszteni, na ezzel tudod üríteni a ramból a fölös cuccokat, így nem kell ujraindítgatnod... az eredeti problémára viszont nem tudok vagyis, lehet hogy még is... újratelepíteni próbáltad? mert ha még nem akkor ez lehet szimpla vírus vagy rendszerhiba is... próbáld meg ha újratelepíted hogy helyre jön-e ( már ha eddig még nem próbáltad újratenni )
2014. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb vírusirtó is tud vírust beszedni... főleg ha egy 10 éves kiadást használsz, tölts le egy 2014eset, 2004 már rég volt, azóta sok vírus jelent meg... ráadásul az Avast nem is a legjobb vírusirtó :).
2014. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*középen természetesen poénkodtam*
2014. júl. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Virtuális memória be van kapcsolva?

A feladatkezelőben mely alkalmazások eszik a legtöbb memóriát?

2014. júl. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!