Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja, ha a laptop...

Mi lehet a baja, ha a laptop olyan mintha bekapcsolna de semmit nem csinál a történetben folyadék is van? Többi lent

Figyelt kérdés

Nos kicsit érdekes történet. azt történt h testvérem sajnos bepiált pénteken és mikor hazaértem a laptopomat a földön a hányásban találtam meg és még nem is felülről hanem alulról ázott be. Az akkut kivettem gyorsan de én idióta megpróbáltam bekapcsolni és akkor néhány másodperc múlva magától kikapcsolt. Azóta is szárítom és mikor bekapcsolom csak fekete képernyő és semmi más nem történik. Pittyeg ha kihúzom a tápfeszültséget de semmi más. A merevlemeznek nincs baja azt tudom. Csatlakoztattam külső monitorra de akkor sem történt semmi.

Szervizbe el akarom vinni minél hamarabb. Szerintetek mi mehetett tönkre?

Jah és tesóm bort ivott vmi olcsó üdítővel ha számít ez


hihetetlen h így kezdődik a nyaram



2014. júl. 2. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
A gép típusát azért jó volna tudni, de majdnem 100%, hogy szerviz és még ők sem biztos, hogy tudnak rajta segíteni.
2014. júl. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Acer v3-571G
2014. júl. 8. 08:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyors, pontos és "olcsó" segítséget kaphatsz Bp. 14 kerület Róna utca 123 Turul PC-ben.
2014. júl. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!