Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A ps 2-nél elöl az usb csatlak...

Anti22 kérdése:

A ps 2-nél elöl az usb csatlakozók mire szolgálnak? Lehet vele azt csinálni hogy controllert kapcsolok hozzá

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Billentyűzet + egér csatlakoztatására alkalmas
2014. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak ?
2014. júl. 3. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen. Más nincs, ami USB-s.

De hogy konkrétan a kérdésedre válaszoljak: controllert nem tudsz rákapcsolni, mert...

1. akkoriban nem létezett USB-s controller

2. az USB-s controller PC-hez való

2014. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:
51%

#3, nem tudom melyik bolygóról jött. Nekem van kontrollerem, amit a PS2 előtt vettem, USB-s és megy a PS2-vel.

USB-n lehet rá pendrive-ot és HDD-t is kötni. SoftMod kártyával megtámogatva lehet filmet nézni és játszani is róla. Persze mivel USB1.1 van rajta a betöltések és helyenként az animációk lassabbak, mint lemezről.

2014. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor lehet rákötni kontrollert is és filmetnézni ha olyanod van hozzá többet nem lehet rákötni (ami olyan)
2014. júl. 3. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Tengor:

aha..akkor mesélek egy történetet: a ps2-t 2000-ben dobták piacra..szóval te 2000 előtt vettél egy usb-s controllert..tapsoljuk meg a fiatalembert!


Az meg, hogy pendrive-ot és HDD-t egy GYÁRI PS2, softmod és további extrák nélkül, bármilyen probléma nélkül fel fog ismerni (mert hogy még a PS3 se!), na hát akkor még keksz is jár neked.

2014. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tengor ***** válasza:

#6, nincs meg a blokkom bocsi, csak 5 évig kell megőrizni.

A kérdező azt kérdezte, hogy mire szolgál, nem arra, hogy egy gyári készülékkel mit lehet kezdeni...

2014. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!