Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Függőlegesen csíkos vagy...

Viktorinhoo kérdése:

Függőlegesen csíkos vagy teljesen elfehéredő kép, mi ehet a baj?

Figyelt kérdés
Másfél éve újonnan vásárolt vedeókártyám van ,tíusa : Amd Saphire/Radeon Hd 7770 Ghz Edition Vapor-x OC,..és pár napja War Thunder játszása közben függőlegesen becsíkozódott a kép,és semmire nem reagált,sem ctrl+alt+del sem az alt+tab sem win+tab megnyomására,újrandítottam a gépet,mintha semmi sem történt volna,..aztán pár napra rá csak sima Fb közben fehéredett el a képernyőm,még kurzor sem volt,remélem nem a videokártya a baj,és megoldja egy windows csere,..válaszokat előre is köszönöm

2014. júl. 4. 01:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor tapasztaltam ilyen függőleges csíkos dolgot, amikor egyik haverom úgy rakott be egy gépbe egy videókártyát, hogy levette róla a hűtést, nos akkor a videokártya melegedett fel és ment tönkre... ...de ha te azt mondod, hogy a gép újraindítása után nem tapasztalsz ilyet, akkor lehet hogy a játékkal van gond...


Bár egy újratelepítést megér.

2014. júl. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, szép lassan tönkrement a videókártyám, mégpedig azért mert a folytonos játék mellett túlmelegedett:) és ez tette tönkre, valószínüleg itt is már menthetetlen a dolog, még 1-2 hónapot jósolok max a vga-nak
2014. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De a gépház oldala sincs fent,a szobám is hűvös,terhelés alatt is max 52 celsiouson ment,soha többet nemláttam rajta,nem hiába dicsérik a vapor x hűtést,ha mégegyszer csinálja akkor max átrakom a win-t is,bár lehet tényleg csak a játék a hibás,mert sem ETS2 ,és sem Lol-al nem csinálja ezt,ha meg elromlik,még jövő év februárjáig garanciális
2014. júl. 4. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
en ezt most nem ertem! azt irod lehet a jatek a hibas?! dehat az elso kiirasodban azt irtad, hogy FB kozben is elfeheredett a kep. most akkor mi is van pontosan? lehet driver problema is, ami optimalizalja az adott jatekra a kartyat, es lehet a windows haldoklik....esetleg egy ram cserelgetest is beiktatnek....nekem teljesen uj gepnel a bf3-kozben volt, hogy elmosodott a kep....es lap csere lett belole mert gyari hibas volt a lap.....
2014. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 db 4gb-os ddr3 ram van a gépemben csak,most húztam le újabb drivert,ha még csinálja megpróbálom a játék újratelepítést,ha az sem jó,akkor win csere,és ha tényleg a videókártyával van a baj akkor visszaküldöm
2014. júl. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!