Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs kép ha berakom az...

Miért nincs kép ha berakom az új videókártyát?

Figyelt kérdés

a gépem:

Amd Athlon 64 X2 4000+

4GB DDR2 RAM

MSI 7309 alaplap

400W tápegység(+kép róla [link] )


vidikari amit beleraktam : Sapphire Radeon R7 240 1GB GDDR5


Belerakom az új vidikarit a gépembe rádugtam a vga csatit is. De mikor elinditom a gépet nem jön be semmi kép a monitoron. De ha visszarakom az integrált vidikarira a monitort akkor jó minden.



2014. júl. 7. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik gépben is, valószínűleg sikerült egy hibásat kifognod.
2014. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nincs olyan gép a haveri társaságomban akiknél kitudnám próbállni a vidikarit :/


Azon is gondolkoztam már, hogy esetleg a tápegységem vagy az alaplapom nem jó hozzá. Szerinted azokkal nincs gond?

2014. júl. 7. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Beviheted egy számtech boltba is, hogy próbálják ki neked. Ha meg nincs semmi lehetőség, akkor csak simán küldd vissza. Egyébként pont ezért nem érdemes netről rendelni cuccokat, mert lehet, hogy 2000 forintot megspórolsz vele, de most nem tudod visszavinni az eladási helyre próbára.
2014. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold be az alaplapival, és töröld a driverét. Ez után cseréld ki a kártyát. Egy próbát megér, talán jó lesz.
2014. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Neten Rendeltem meg (webshop) de a cég irodája itt van a közelemben. Megfogadom a tanácsodat és visszaviszem nekik, hogy nemkóser a dolog. Aztán majd ha náluk jó a vidikari akkor összerakok egy új gépet lassacskán ha pedig nem jó náluk sem akkor nyilván kapot egy müködőképeset.


Köszönöm a segitségedet. Majd a végeredményt megirom ide.

2014. júl. 7. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!