Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Villámcsapás érhette a gépeimet?

Villámcsapás érhette a gépeimet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Otthon hirtelen baromi nagy vihar kerekedett, és lehet, hogy az utcánkba csapott be a villám. Hívott a szomszéd (Most dolgozok 50km-el arrébb) hogy a házunknál látott valami szikrát. Azóta az egész utcában nincs villany, a gépeimet meg nem érem el. Van mind előtt szünetmentes, amik olyan 20-25 percet bírnak. Tudom, ki kell mindent húzni, de itt konkrétan DVR rendszer és szerver üzemel. Szomszédnak mondtam, hogy nézze meg a lakást, de szerinte nem látszik semmi villámra utaló nyom. Sőt a tetőn lévő antennán rajt van 3 galamb.



Épp mostanában akartam valami villámvédelmet alkotni, csak eddig nem volt rá keret.



2014. júl. 8. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Belevágott a villanyoszlopra?
2014. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!