Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alap lap jó húzáshoz?...

Ez az alap lap jó húzáshoz? és lehetséges ramot is húzni? Csomószor látom 1600Mhz-s ramok allati kommentekbe hogy 1800-on használják erre lehetséges ezzel az alap lappal?

Figyelt kérdés

AMD Athlon II X4 760K processzor

Gigabyte GA-F2A88XM-D3H alaplap

Corsair 4GB DDR3 CMZ4GX3M1A1600C9 Vengeance memória


és akkor ez proci húzásra is jó ? kb meddig menne? tudom az összesnél más de nagyábból tippre szerintetek ?



2014. júl. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen jó

lehet ramot is

proci húzásra is jó.

3.8-ról gyári hűtővel felhúzhatod 4.1-ig

Felette csak hűtőcserével


venni akarsz gépet?

és mi az elsődleges szempont? ugye nem az hogy minden húzható legyen rajta? ....

2014. júl. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alá nem adnám ha a tuning fontos szempont.

2014. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem játékokra használnám írták is hogy jó lesz úgy a config már kérdeztem nem sokkal ezelőtt csak érdekel hogy ezek lehetséges dolgok-e :D nem mondtam hogy megcsinálom nagy esélyel hagyom alap állapoton csak most probálok behozni a lemaradásomat ilyen téren hogy miket lehetséges :D
2014. júl. 13. 15:44
 4/5 Moreno ***** válasza:
Én komolyabb húzásba nem kezdenék azzal a lappal. Kis próbálgatásra még jó. Amd-hez alap a hűtő csere komolyabb tuninghoz.
2014. júl. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"csak érdekel hogy ezek lehetséges dolgok-e"


igen lehetséges dolog ma már egy proci , egy memória, egy vga húzása , nem csak ennél, hanem nagyon nagyon nagyon sok másik procinál, alaplapnál stb....:DDD

2014. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!