Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az msi r9 280x...

Botoh kérdése:

Szerintetek az msi r9 280x gaming 3g csendes? https://ipon.hu/webshop/product/msi_r9_280x_gaming_3g_3gb_gd dr5_pcie/522156

Figyelt kérdés
Lehet, hogy olyat fogok venni, de nem tudom, hogy csendes e vagy nem. Ha valakinek van ilyen videókártyája, az légyszi irja le a váleményét róla (megéri e megvenni, milyen a teljesítménye).

2014. júl. 15. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, csendes, nyugodtan veheted.
2014. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy GTX770-et. Nekem az AMD-ből hosszú időre elegem van.

R9 280X-em van, néha összeomlik a driver, az fps nem stabil sehol, ugrál, mint egy kenguru, az utolsó nem beta drivert konkrétan 3 hónapja adták ki.

A Battlefield 4, ami állítólag AMD-n jobban fut, nekem állandóan leesik 30 fps-re, néha felugrik 160-ra, még ha az átlag 80 meglenne, de ezekkel a laggokkal élvezhetetlen.

És akkor jönnek az nVidiára optimalizált játékok, amik persze AMD-n rohadt szarul futnak. Ha szereted az Assasins Creedet, vagy a Watch Dogsot, akkor nem ajánlom az AMD-t.


Láthatjátok, nem nVidia fanboy vagyok, hiszen miért vettem volna AMD kártyát, csak a száraz tényeket közlöm.

2014. júl. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kérdező.. ***** válasza:
Nekem gtx770-m van,és bátran ajánlom!
2014. júl. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 halalfalo ***** válasza:
Nekem R9 280-am van, sehol sincs FPS dropom, és én is a legutolsó nem BETA drivert használom.
2014. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ASUS R9 290x val tolom és semmi gáz Watch Dogson jön a 35-45 fpf minden ultrán. Jó az AMD kártya!
2014. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindig van egy ket hibas darab amit nem tul jo kifogni!!
2014. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok hozzá nem értők vannak itt.
2014. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!