Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tartós, csendes, kevéssé...

Kiss-Kárpáty Ildikó kérdése:

Tartós, csendes, kevéssé melegedő, alacsony fogyasztású laptopot szeretnék vásárolni, milyet javasolnátok?

Figyelt kérdés
Sajnos elérkezett a laptopvásárlás ideje, és elég nagy a kínálat, nehéz választani. Fontos lenne számomra, hogy valamilyen jól összerakott modellt vásároljak, ami nem kotyog, nem nyikorog, nem nyiszog, és rendesen lehet gépelni a billentyűzeten, mert elég sokat írok. Ezenkívül még fontos lenne, hogy csendes legyen, lehetőleg hangtalan, gondolom ez összefügg az alacsony fogyasztással és azzal hogy kevéssé melegszik. Talán SSD-vel felszerelt modell lenne jó? Úgy tudom, hogy a merevlemeznek is van egy alapzaja. Még nem volt semmilyne laptopom, ezért nincs tapasztalatom a különböző gyártókkal kapcsolatban. Tehát a kérdésem az lenne, milyen gyártmányt és modellt lenne érdemes vásárolni, ha max 250 ezer forintom van rá.

2014. jún. 25. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen használatra lenne?
2014. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen átlagos mindenapi felhazsnálás, mint mondottam írás, valamint netezés, filmnézés, alap dolgok. Szeretek mindenféle programot kipróbálni, pl matlab, maple. Játszani én már nem igazán szoktam, ha erre gondoltál. Néha szoktam viszont videókat szerkeszteni, amit a kamerával veszünk fel, és átkódolni DVD-re, tehát jó ha erre is alkalmas.
2014. júl. 1. 01:43
 3/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!