Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy ennyit...

Lehetséges, hogy ennyit csökkenjen a processzor hőmérséklete?

Figyelt kérdés

Valami irreálisan magas értéket mutatnak a mérő programok a procinál/magok hőmérsékleténél és arra gondoltam,lehet csak az érzékelő romlott el.

Mikor bekapcsolom alapból ilyen 60C-t ír,aztán ha belépek egy játékba rögtön felugrik 90-100c-re,de közben a hűtőborda épp csak meleg,nem forró,nem égeti a kezem,ilyen hőmérsékleten gondolom már kellene.


Szóval,mikor belépek egy játékba a mérőprogramban a hőmérséklet rögtön felugrik(90-100C),viszont mikor kilépek pár másodperc alatt akár 40C fokkal is kevesebbet mér(50-60C).

Ez lehetséges,vagy tényleg az érzékelő kergült meg?

(Már legalább 3 fajta programmal is teszteltem,szóval ezt kizárhatjuk)



2014. júl. 16. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:

A helyén van rendesen a hűtőborda?

Pasztázva van?

2014. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,a helyén van,viszont pasztázva már egy ideje nem volt. Ez eredményezhet ekkora különbségeket?
2014. júl. 16. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen CPU-d van lehet hogy csak piszkos vagy csak egy pasztacsere kellene. Játék alatt 30-40C az játéktó függ hogy menyire használja a CPU-t nagy gépigényű játéknál elfogadható ez a hőmérséklet bár én még egy két magos procit se láttam 30C vel felmelegedni pedig és még a Watch Dogsal is próbáltam Full grafon FHD-ba.
2014. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Notebooknál ez kb. normális. De itt nem arról van szó szerintem, csak az előzőnek írom...
2014. júl. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újrapasztázás segített rajta.
2014. júl. 16. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!