Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus r7 260x 2gb-os amd...

Asus r7 260x 2gb-os amd fx6300 4gb rammal miért van ez: a fifa11 is 60fps-el megy a cod black ops is és 1 csomószor laggol meg a san andreas 25-el mi lehet a baj? Driver 14.7 beta

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 22:51
 1/9 A kérdező kommentje:
előre is köszi :D
2014. júl. 16. 22:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem beta driverrel kéne próbálkozni..
2014. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De amit adtak videokartyahoz lemez azzal se jó azon 13.2 asszem a Driver ám köszi
2014. júl. 17. 00:26
 4/9 anonim ***** válasza:

milyen alaplapod van?

Mert ha valami 10-13k-s, akkor az a gond, hogy nem bírja túlmelegedés nélkül kiszolgálni a procit árammal, és ilyenkor visszábbveszi a proci teljesítményét.

2014. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát 10e volt az alap :( asus m5a78l-m lx3. Akkor majd ha lesz penzem veszek másikat de akkor is a gta San Andreas 25fps azért azon kiakadtam :)
2014. júl. 17. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor sajnos könnyen előfordulhat, hogy az alaplap nem bírja.


1.nek biosban állítsd be az alábbi dolgokat:

-turbo core kikapcs

-apm-kikapcs

-cpu voltage kézzel 1.3V-ra


és így tesztelni, hogy még mindig laggol e.


Ha igen, akkor ezután még ezt is:


Próbáld meg win alatt energiagazdálkodást beállítani, hogy a proci max 70%-át használja(természetesen kevesebb lesz az fps, de a lagg most a lényeg), és így kipróbálni a játékot. Ha így is laggol a játék, akkor más gond is lehet.


Ha még mindig akkor egy új alaplap:

tuning nélkül m5a97 r2.0

tuninggal m5a97 evo r2.0

Ezek alá nem érdemes menni.


Ha több minden érdekel akkor itt kérdezhetsz:

prohardver.hu/tema/amd_fx_bulldozer/friss.html#msg42428

2014. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom meg azt megprobalom hogy nem beta verziot toltok es uj fele legyn pl 14.4es jó nem ? De am azt a turbo coret hol kell kikapcsolni ? :) ha biosban akkor azon belul pl
2014. júl. 17. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:

milyen verziójú biosod(belépsz a biosba és jobb felül lesz kiírva) van fent, mert az fx-et csak 0702 verzió vagy újabb alatt támogatja.

Megnéztem a bios leírását, de valószínű a régi verzióhoz van, és ebben nem látok olyan beállítást


találtam videót:

https://www.youtube.com/watch?v=0fZB4DNzG1c

https://www.youtube.com/watch?v=FVH1lex0mGw


szerintem az advance-> cpu configuration vagy mi alatt lesz

ratio anf voltage:

- ratio: 3500MHz-re

- turbo core technology: disable-dre

- cpu over voltage: úgy beállítani, hogy 1.3V legyen, ez nem tudom, hogy offset módban(alap V-hoz ad vagy vesz el feszültséget) lesz e, vagy kézzel lehet beállítani fixre

2014. júl. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. júl. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!