Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A dvd íróm eddig szépen...

A dvd íróm eddig szépen beolvasott mindent, ma próbáltam beolvasni több eredeti lemezt, be is olvassa, mert hallom, hogy szépen felpörgeti, de a meghajtót nem tudom megnyitni. Ötletek?

Figyelt kérdés

Total commander sok idő után azt írja ki, hogy helyezzek be lemezt, a beépített kezelőn meg csak lefagy ha ott akarom megnyitni.

Néha nehezen nyílik ki az olvasó tehát van hogy 3. gombnyomásra cselekszik, de eddig ezzel nemvolt baj. Korábvban feltettem egy poweriso nev programot, előfordulhat hogy a virtuális meghajtó amit kreáltam bekavart valamit?



2014. júl. 19. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A virtuális meghajtó valóban össze tudja zavarni.
2014. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A virtuális meghajtónak semmi köze hozzá. Az, hogy felpörög, az nem jelenti, hogy be is olvassa, csak annyit jelent, hogy megpróbálja beolvasni. Lehet, hogy elkoszolódott az író-olvasó fej, de egyéb probléma is előfordulhat. Ha a lemezeket egy másik optikai meghajtó beolvassa, akkor az íróddal van probléma.
2014. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Megpróbálom egy másik olvasóval.
2014. júl. 22. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!