Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Talán tíz éve vettem egy...

Talán tíz éve vettem egy Chieftec tápegységet az akkori alaplaphoz, de nem használtam csak fél napig, mert tönkrement az alaplap. Használható ez a táp ma még vagy tönkremegy állásában is? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A tápegység csatlakozója (ami az alaplapra megy) kissé rövid, de úgy tudom ehhez van átalakító, és 350 W teljesítményű a táp. Állásában is tönkremehetett a tápegység, vagy megbízhatósága csökkenhetett? Például forrasztások elengednek vagy korrodálódnak, kondenzátorok kiszáradnak, ilyesmi? (nem értek hozzá, ezért kérdezem)...

Érdemes megtartani és átalakítót venni, vagy ki kell dobni?



2014. júl. 19. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
10 év használat után jóesélyel de 10 év állásban nemhiszem. Nekem is van itthon 10 éves hulladék minőségű táp és azok is elindultak, de ha nem bízol benne jelképes összegért szívesen felvásárolom.
2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gebasz1 válasza:
Használhatod,csak nézd meg hogy a konfiguráció amibe építed mekkora teljesítmény igényű .
2014. júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!