Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon R9 280. Asus vagy...

Radeon R9 280. Asus vagy sapphire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

[link]

[link]

VGA vásárlás előtt állok és az említett két vga-t nézegettem, majdnem egy árban vannak, a szívem az Asus felé húz viszont a sapphire-n 2 év garancia van. Hűtésben, teljesítményben, hangban, HŐFOKBAN mekkora különbség van köztük? És megéri a Sapphire a 24 hónap garanciával?



2014. júl. 19. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem vennék 1 év garos VGA-t újonnan.
2014. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is ezért írtam ki a kérdést, mert azért 1 év nem sok. De szerintem az is igaz h az Asus nem igazán gyakran gyárt szar VGA-kat. Ha mégis hibás lenne akkor az már az első hónapban valszeg kijönne. Ha meg nincs hibája, akkor 1 év után sem igazán lesz (szerintem).
2014. júl. 19. 23:46
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egyaltalan nem igy van

Minde keppen a sapphire-t vennem a garancia miatt

2014. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 halalfalo ***** válasza:
69%

ASUS-t ajánlom, de nem PCX-en vedd!


Aqua-ban 3 év gari van rá:

[link]


Iponon is 3 év gari van, de hirtelen felugrott az ára, ott most túl drága.

2014. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Ha gyártási hibás akkor az már a legelején kiderül, azon kívül meg nem hinném h az Asus olyan kártyát gyártana ami 1-2 év között valamikor tönkremegy. AZért szeretném PCX-ről rendelni mert egész konfigot fogok venni és nem akarom külön helyről rendelni, 2x szállítást fizetni stb.
2014. júl. 20. 21:42
 6/11 A kérdező kommentje:
Másrészt mivel nem tudom hogy van és te azt állítod h egyáltalán nem így van akkor nagyon szívesen örültem volna egy részletes leírásnak, hogy szerinted hogy van. Mert ez így elég kevés nekem.
2014. júl. 20. 21:44
 7/11 halalfalo ***** válasza:
Végülis mindegy. :)
2014. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ezt nagyon nem tudom tovább magyarázni.

Ami el tud romlani, az el is fog.

És bármikor elromolhat, ment már nekem is tönkre vga két év után, mindenféle előjel nélkül.

Fogta magát és egyszer csak nem adott képet. Bármi történhet, olyan nincs, hogy ha valami kibír hiba nélkül egy évet, akkor az 1 év múlva nem mehet tönkre.

2014. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs, de az Asus akkor se egy giga. Tudom, hogy az Asus is tönkremehet, de azért mégiscsak egy megbízható márka szerintem. Ebből a szempontból a Sapphire is tönkremehet 2 év után. Ettől függetlenül az utolsó előtti kérdésemre nem kaptam választ ugyh kénytelen voltam magam uánanézni. Emellet a Sapphire is megbízható szóval az lesz. Köszi a segítséget és az aqua-s linket, de úgy néz ki ink sapphire-t veszek pcx-ről :)
2014. júl. 20. 22:53
 10/11 anonim ***** válasza:

a gigabyte-tal sincs semmi baj.

Alaplapok terén is jól nyomják, illetve a vga-kal sincs semmi baj.

Igen tönkremehet a Sapphire is, bármi tönkremehet, de azért ennyi pénzért 2-3 év, inkább 3 a minimum

2014. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!