Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet egyszerre használni...

HallEnd kérdése:

Lehet egyszerre használni integrált, illetve dedikált videókártyát?

Figyelt kérdés
Most egy NVidia GT 630 2GB DDr 3 128 Bit 1600MHz VGA-m van, + egy Intel Celeron G1620 (2.7GHz) CPU-m.... lehet-e egyszerre használni a két VGA-t? Gondoltam használom mind a kettőt akár egy minimális teljesítmény növekedés érdekében. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. júl. 20. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyszerre használni, mivel ha beteszed a vga-t akkor az integrált vga letiltódik.
2014. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan videókártyák, amiket össze tudsz dugni egymással, hogy együtt működjenek, de az alaplapit az másikkal nem fogod tudni együtt használni. Ha az alaplap automatikusan nem tiltja le, akkor csak feleslegesen fogja zabálni a ramodat az integrált.
2014. júl. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok, az elsőnek írom:

nem minden alaplap tiltja le automatikusan az integráltat. Van, ami csak akkor tiltja le, ha be van állítva, hogy letiltsa.

2014. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a gyors válaszokat! Még valami, vélemény a videókártyáról? 10-15K Forintért vettem. Kíváncsi vagyok ki mit mond róla.
2014. júl. 20. 20:24
 5/5 BM-Striker ***** válasza:

Vacak.


15-éer már GT640 is van ami sokkal erősebb.

2014. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!