Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » UPC modemnél hogyan lehet a...

UPC modemnél hogyan lehet a wifit letiltani? Ha saját wifi routert akarok használni, és ne zavarjon be, meg ne fogyasszon áramot, stb.

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az áramfogyasztás szerintem rém egyszerű kérdés: amit nem akarod, hogy működjön, azt kihúzod a 220-ból, és nem kap áramot, és kész.
2014. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem nem érted a kérdést
2014. júl. 21. 10:30
 3/7 anonim válasza:

Szia !

Nem tudom beléptél-e már a modemed weblapjára de,akkor Címsorba beírod 192.168.0.1 Enter,ha a gyári beállítások még nincsenek átírva admin,admin,Vezeték nélküli hálózat fül, és ott vagy engedélyezed,vagy nem.


[link]


Érdemes a Modem illv.a Router gyári beállításokat átírni,a felhasználói nevedhez is jó hosszú jelszót válassz.

Más felhasználok Mac-címét tiltsad le,vagy csak a Tiedet engedélyezzed.

Maximum WPA Security (63 characters/504 bits)

[link]

Wireless Network watcher nem igényel telepítés,van magyarosítás is a letöltési oldalon

[link]


Wifi használatakor nekem ez a proram mindig bekapcsolva van WirelessMon prof. *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Még valami.

Én kétszer is kihívtam a UPC-t ,hogy szerintem lopják a wifit,szerintük persze nem,erre tanácsolták iktassak be egy másik wifi készüléket,így szereltem vissza a TP-Linket. Javaslatuk szerint, menjen mind a kettő wifi ,mert a UPC Technicolor TC7200-nak

a ’’ szórása,, úgyis csak pár méter………

2014. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de miért menjen mindkettő, akkor nem zavarj az UPC a TP-Linket?
2014. júl. 22. 22:11
 6/7 anonim válasza:
Én is kikapcsoltam UPC wifi-jét és csak TP-Link megy,annak ellenére,hogy a ''szakember,, ezt javasolta......
2014. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értek annyira a dologhoz, ezt előrebocsájtom, de el nem tudom képzelni, hogyha lekódolod a wifit, és nem rövid a jelszó(adot esetben számot,betűt egyaránt tartalmaz), akkor azt hogyan tudnák feltörni.
2014. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!