Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes használni még a HDD-m?

Konc Ádám kérdése:

Érdemes használni még a HDD-m?

Figyelt kérdés
Van egy 500 gb-os MAXTOR HDD-m,ami tele lett hibás szektorokkal.Egy ideig még használható volt,de pár nap mulva nem bootolt be a gép.Vettem egy Samsung HDD-t (500 gb),majd arra telepitettem a windowst,és rákötöttem másodikként a Maxtort.Ezután HD Sentinellel végrehajtottam egy írás tesztet,ami letörölte a rossz szektorokat (jobban mondva ujrairta őket),és most a merevlemezem normálisan működik.Szerintetek használhatom ugyanúgy továbbra is?

2014. júl. 21. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Adattárolásra nem használnám.
2014. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Nem írja újra csak kizárja. Egyébként igen, használhatod, de nem ajánlott már pótolhatatlan adatokat csak azon tárolni.
2014. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 2 éve használom a szektorhibás samsungot bár néha megakad de működik azért fontos dolog nincs rajta..
2014. júl. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor OK,csak azokat fogom rárakni,amik az elsőre végleg nem férnek rá.
2014. júl. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!