Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GIGABYTE GZ-G1 Plus házba...

Unari kérdése:

GIGABYTE GZ-G1 Plus házba elfér a SCYTHE Grand Kama Cross 2?

Figyelt kérdés
A ház mérete: 185 x 420 x 445 mm, de gondolom ez a külső mérete. Nem tudom milyen a kábelmanagement, a hűtő méretei:175,2 x 140 x 140mm Belefér a házba? Valamint ezt a hűtőt Fm2+ alaplapra fel leht rakni? (gondolok én itt arra hogy néhol írják az FM2+, néha csak FM2, ez adódhat abból hogy a kettő kompatibilis?)

2014. júl. 21. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

belefér, de én lebeszélnélek arról a házról.


Egy tök jó ház lehetne, de: már az olcsóbb házakban is lehet 12-es ventit rakni hátulra, ebbe csak 8-ast, aminek a légszállítása semmit nem ér, és hangos is, mert ugye csak fordulaton tud valamit produkálni.

Max 150mm-es cpu hűtő fér bele, ami nagyon kevés, egy értelmes toronyhűtőt nem tudsz belerakni, (egyedül a ThermalRight Macho 120 fér bele).


Én inkább vennék egy Cooler Master N500-at a helyedben, kb 13k.

2014. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja és igen, FM2-nek ugyan az a lefogatása, mint az FM2+-nak
2014. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Gyárilag mennyi ventivel szálítják?
2014. júl. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!