Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort vegyek...

Stark2000 kérdése:

Milyen processzort vegyek újonnan / használtan max 15-20e forintig? (Lehetőleg Intel legyen, és 4 magos lenne a legjobb. Vagy valami erősebb, játékokra való. )

Figyelt kérdés

Alaplapom még nincs, se semmi, egyedül videokártyám van (HD7790), nagyon kevés összeg áll rendelkezésemre, és nem is akarok többet költeni cpu-ra..

Viszont fejleszteni lehessen, szóval 1155 - 1150-es foglalatú Intel lenne a legjobb. (LGA1366 foglalat kevésbé érdekel, de szóba jöhet, ha van olyan processzor olcsón ami kiszolgál akár egy BF3-at is.)



2014. júl. 21. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bastee válasza:
Az előttem szólóval egyetértek, ha tudnál pénzügyileg nyújtózkodni az i3 4130 lenne az ami időtálló és kiszolgál minden igényt. Processzor az amit használtan is megéri venni, hiszen 95%-ban vagy működik vagy nem, nincs rejtett hiba. Azonban játékban kevésbé észrevehető a különbség, mint pénztárcán. Jelenleg nagyon jó ajánlat az Intel Pentium G3420 több helyen is 15e Ft körül vásárolható ami kiváló ár/érték arány és 1150-es foglalatú, tehát később még be lehet ruházni egy komolyabb processzorra is ;)
2014. júl. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pentium processzort én is néztem, de nem győzött meg, hiába Intel. Gyengécskének találom.
2014. júl. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!