Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezek az alkatrészek mennyit...

Ezek az alkatrészek mennyit érnek egyenként ha eladom őket?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy mennyit érnek ezek az alkatrészek. Neten ilyen alkatrészekkel ellátott gépet 40 ezerért láttam.


RAM: 2GB DDR2 Geil

Processzor: Intel Pentium D(2 magos, 3,4 ghz, 775-ös foglalat+egy Cooler Master hűtő)

Alaplap: ASUS P5KSE(775ös processzor foglalat, pci 2.0)

Videokártya: Gigabyte GeForce 9400 GT(512 MB, DDR2-es típusu memória)

Merevlemez: Seagate( 250 GB)

Ezek kb 3-4 éve használtak, de tisztítottam őket rendszeresen, alig látszik hogy használt.

Szerintetek mennyiért tudnám eladni ezeket? Ha lehet írjátok le hogy egyenként mennyit érnek kb., köszi szépen :)



2014. júl. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
hát 40-et biztos nem adnak egy ilyen gépért, az túl van árazva elég erősen, olyan 25-öt érhet egybe
2014. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

40 ezer? Áá, kizárt.

Ez egy régi példány. A géped értékét nem az fogja adni, h külsőre mi mennyire szép, hanem h milyen a teljesítménye, h hol áll a mai technológiához képest. Ez eléggé messze. Elárulom neked, h nekem ettől jóval fentebb helyezkedik el a gépem, és az ér kb 40-45 ezret.

Ez így egyben kb 20, nagyon max 25 ezer. Írtad h 3-4 éve használod, de ez 2010ben sem számítottak erős és új gépnek. Darabonként meg felesleges eladnod szvsz

2014. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én ezzel tisztában vagyok :)

Az a 40 ezres példányt csak láttam, szerintem is túl volt árazva.

2014. júl. 21. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:

A felsorolt alkatrészek összesen 15-18 ezret érnek.


Viszont a lapot meg a procit senki nem veszi már meg.

2014. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!