Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » COOLERMASTER Elite Power...

COOLERMASTER Elite Power Black - RS600-ACAB-M2 600W tápegységet szeretnék venni, és hozzá egy jó alaplapot meg egy Cooler Master Midi Elite Knight 350 RC-K350-KWN2-EN számítógépházat és egy kb.25000 forint értékű alaplapot. Jó választás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Gigabyte GA-Z77M-D3H LGA1155 alaplap vagy ez MSI Z77A-G41 LGA1155 alaplap, de mondhattok kb. ilyen árban másik alaplapot is.

Mondták, hogy nem mindegy milyen a tápegység a processzorom intel core i3-3240, Videokártyám AMD Radeon HD 6670 , de ezt cserélem majd.



2014. júl. 22. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elite power tápok nem jók.

600W meg felesleges neked, egy FSP Raider 550W jó lesz, amennyiben később valami erős vga-t teszel vele, ha nem, akkor egy Chieftec CTG 400/450 is megteszi.

A ház szintén egy rossz ház, nem tudom miért akar rengeteg ember ilyet venni.. Ok, hogy nem néz ki rosszul, de rettenetesen keskeny, max 148mm magas hűtő fér bele, ami siralmas. Egy normális toronyhűtő nem fér bele. Egy sem..

Ráadásul semmi wiring space nincs benne, ahová a kábeleket tudnád rendezgetni. Ennyi pénzért azért elvárja az ember, hogy legyen. Szóval egyáltalán nem olyan jó ház ez, sőt szerintem kifejezetten rossz vétel ennyiért.


Alaplapnak meg felesleges a Z-s lap, mivel a processzorod szorzózáras, így nem tudod tuningolni.

2014. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Majd ha később procit cserélek akkor jó lessz az alaplap ,mert egy i7 lesz szerintem kb 2 év sajna de akkor nem szeretnék megint cserélni mond te milyen házat és tápot vennél?
2014. júl. 22. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:

két év múlva max használtan tudsz már ebbe a foglalatba i7-est venni.

Tápból pedig: Chieftec CTG 450/500, FSP-ből meg kb bármelyik jó választás, Cooler Masterből a G széria az amelyiket érdemes megvásárolni, Házból pedig én ezek közül választanék: Sharkoon Vaya (legolcsóbb), Cooler Master N500 (én ezt választanám),

2014. júl. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!