Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 10-es skálán mennyire erős ez...

10-es skálán mennyire erős ez a gép?

Figyelt kérdés
[link] Mennyire lenne alkalmas játékra,illetve egyéb multimédiás felhasználásokra(gondolok itt filmekre, kép-videó szerkesztésre, officera meg az alap felhasználásokra)?

2014. júl. 24. 14:43
1 2
 1/11 Toba6 válasza:
7 pont
2014. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3,5/10
2014. júl. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
[link] Vagy esetleg ez? Az is érdekelne hogy miért kap annyi pontot, mint amennyi :)
2014. júl. 24. 15:12
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdésben lévő 3-4, mert gyenge. (a processzor és a vga is)


A második meg 0, mert: "404 Not Found"

2014. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a játékot ne nagyon erőltesd, ennyi pénzből még asztali gépek között is csak egy nagyon alap cuccot lehet összeállítani.

Ha játszani akarsz, akkor miért laptopot nézel? Ezek nagyon alap gépek, nem jók játékra. Eleve a laptopok nem alkalmasak játékra.

Igen tudom, hogy vannak ''gamer'' laptopok, de ezek rettenetesen drágák, és ezek se érnek fel egy azonos árú asztali géppel.

Ráadásul kényelmesebb is játszani egy asztali gépen

2014. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja és a pont: 3

Gyenge processzor, gyenge vga

2014. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Természetesen ezekkel tisztában vagyok, de sajnos a lehetőségeim miatt csak a laptop jöhet szóba. Az ár pedig sajnos ennyi(tudom, hogy több pénz kéne de egyenlőre sajnos ez a max.). Viszont ha már veszek, akkor szeretném kihozni az árból a legtöbbet, amit kilehet. Mellesleg inkább egyébb használatra lenne, a játék másodlagos. És tudom, hogy ezekkel max grafikát sosem érhetek el. Ezt néztem még ki magamnak, erről mit gondoltok? [link]
2014. júl. 24. 15:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de örülj, ha lowon tudni fogsz játszani.
2014. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mérföldekkel jobb, mint az eredeti.

A RAMot később tudod bővíteni, de a 4 GB is elég lesz egy jó darabig.

2014. júl. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hmm, a laptopszalon-nál úgy tájokoztattak hogy egy Bf 3-4 elfutna rajta low/medium beállításokon. Lehet belőle valami, vagy csak a vásárlásra akartak rávenni?:D
2014. júl. 24. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!