Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Nvidia megjelenítési...

Az Nvidia megjelenítési beállítások nem érhetőek el. Jelenleg nem csatlakozik megjelenítő az NVIDIA GPU-hoz. Mi a probléma?

Figyelt kérdés

A gép egy Dell inspiron n5110-es laptop, és egy utazás után hardver problémát irt ki és kb 2 napot kínlódtam vele amíg hagyta h újra rakjam a rendszert. És most nem indul az nvidia menüje, vagyis mintha nem lenne nvidia videó kártya.Persze van még egy intel kártya is. És egyszer azt írta ki h 'A Windows súlyos problémát észlelt, és egy percen belül automatikusan újra indul.'

Ez azt jelenti h ki kellene cserélni a hardot?



2014. júl. 27. 19:23
 1/8 gthomek ***** válasza:

Szia!

Az laptop összes többi úgy értem VGA-n kívüli meghajtója fent van?

A meghajtócsomagot innen tudod letölteni:

[link]


UI:

Melyik Windows verzió?

2014. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ami drivereket eddig használtam mind fenn van az egész, mind a két videó kártya driver is, csak az nvidia nem működik. A rendszer pedig Windows 7 Ultimate 64bit.
2014. aug. 2. 12:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán nem kellene, de mégis megkérdezem: Ez egy laptop?

Na, a hiba egyszerű: "nem csatlakozik megjelenítő az NVIDIA GPU-hoz" - nem az nVidiás kártyához csatlakozik a monitor/megjelenítő eszköz. Nézd meg, mit szól ahhoz a masina, ha a másik kártyához csatlakoztatod a monitort. Én személy szerint kézi erővel oldom meg a számítástechnikai problémákat: (pl.) Tehnap bekapcsolom a laptopot, (Win8.1) nézem, megjelemik a kék ablak, de nem keringőznek alatta a pöttyök; megfontoltan,, egy határozott mozdulattal billentyűzeten ütöttem, erre egyből észbe kapott.

Másik javaslatom az nVidiás driver újratelepítése, 3-4 program //grafikus illesztő, grafikus vezérlő és társai...

Abban biztos vagyok, hogy semmit sem kell cserélni.

2014. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen laptop, ott irja fent. Nem is egyszer raktam mar ujra a drivereket de nem hasznalt, amikor meg ujra telepitettem a rendszert akkor azt irta hogy nem ajánlatos erre a hardra telepiteni a rendszert mert valami vegzetes hiba tortenhet, vagyis tonkre mehet a hard.
2014. aug. 9. 11:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor telepíted a Windowsot, akkor azt írja, hogy nem ajánlot arra a laptopra? Végzetes "végzetes hiba nincs", a Windows évente szokta nekem mondani, miután kékhalált hal (”Végzetes hiba történt..."). De ez nem az én döntésem. Ha az ultimate 64 bitre ezt írja, akkor próbáld ki a 8.1-et. Ahhoz egy szava sem lehet. Azon talán megy a kártya rendesen.
2014. aug. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A hardra nem ajanlott, hanem egy mas adat tarolora, azt irta. Az meg nem minegy hogy a softverrel tortenik "végzetes hiba" vagy a hardverrel.
2014. aug. 10. 12:38
 7/8 anonim ***** válasza:
A hardverrel akkor történik végzetes hiba, ha átmész rajta úthengerrel. Ez olyan, mintha a szellem ki tudna bújni a palackjából, aztán megrugdosná a palackját. (Ilyen nincs)
2014. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos van olyan!
2014. aug. 10. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!