Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a gépemmel?

Mi lehet a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdte el csinálni a gépem a következő hibajelenséget!A tálca teljesen megbolondul betöltésnél fele ikont nem teszi ki kép: [link] !amikor a böngészőben vagyok sokszor ugrál a tálca (vibrál) és csak a böngésző bezárásánál fejeződik be ! Ha ujra indittom a gépet vagy kikapcsolom van hogy sokadik indittásnál kapcsol be!

2014. júl. 28. 14:09
 1/8 levis56 ***** válasza:
Vírus és kémprogramkeresés,tegyél fel egy rendszerkarbantartó programot,Wise Care 365,Advenced SystemCare,akár mindkettőt,bővítményeket tiltsd le. Ha ezután sem jó rendszer visszaállítás.
2014. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de már próbáltam windows7 minden fajtájával windows8-8.1 el s és mindegyiknél van gond!
2014. júl. 28. 15:03
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet hülyeséget kérdezek de ha virusos a gép és ujra telepitem az rajta marad ?
2014. júl. 28. 15:23
 4/8 levis56 ***** válasza:
Csak ha a flash memóriában van vagy estleg a bios vírusos. Ha újratelepíted a vírust leviszi az említett két helyen kívül,de ha gyors és hibamentes gépet akarsz akkor is kell az újratelepítés után rendszerkarbantartást csinálni,hogy optimalizálva legyen a gép. ezek a progik nem véletlenül vannak kitalálva csak azért nem elég egy mert a kettővel jobb eredményt érhetsz el. Ha nem használod őket pár nap pár hét után újra jelentkezni fog a probléma hiába a friss telepítés. A gyors géphez az is kell,hogy állandóan törölj,felesleges nem használt programok bővítmények,böngészési előzmények,frissítések telepítő fájljai mind terhelik a gépet.
2014. júl. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem én csak az a baj hogy nem értek annyira a gépekhez hogy ezt mind megcsináljam!Töredezés mentesítést szoktam csinálni virus és egyéb irtóim nincsenek! ha a biosvagy az a másik amit mondtál virusos akkor az végleges vagy van megoldás arr is ?
2014. júl. 28. 17:18
 6/8 levis56 ***** válasza:
Van de nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.Azért tedd fel ezt a vírusírtót futtasd le, magyarul tud nem lesz nehéz használni,lehet hogy ez meg is oldja a problémád,ha még ezután is rossz írj privátban,segítek.
2014. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 levis56 ***** válasza:
2014. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na elmondom mire jutottam amin meg en is meglepodtem!

Semmi nem segitett a gondomon es hat idegessegemben szetszedtem a gepemet! Amikor kiteritveosszeraktam az asztalon erdekes dologra lettem figyelmes ! tokeletessen uzemel azota is! (meg mindig az asztalon van kiteritve) Ha visszarakom a gephazba (anonim kicsi haz ) akkor ujra elkezdi a ki be kapcsolast es a kep ugralast ! most azt nem tudom hogy a haz nem j vagy a lapnak van valami gondja ?

2014. júl. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!