Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót éri meg...

Milyen fejhallgatót éri meg venni játékhoz?

Figyelt kérdés

Még nem volt ilyen fejhallgatóm. Már rengeteg félét végignéztem, de nem találtam meg azt amit tényleg meg is vennék.


A lényeg az lenne, hogy ne izzadjon bele a fülem (nyáron előfordul sima fejhallgatóval), viszonylag jól "szigeteljen" (mondjuk nem akarom a kintről beszűrődő kutyaugatást vagy az autók zaját hallani a játék mellett), legyen állítható és könnyű, jó hangzású (mikrofon nem hátrány, mivel gamer fejhallgatóról beszélünk. Sőt.)


Nyilván ezek így elég általános dolgok. Mielőtt még elszabadulnának az indulatok, közlöm hogy körülbelül 10.000 Ft-ot szánnék erre, tehát a 40-50-70 ezres kategória kizárva.


Léteznek ilyen áron viszonylag jó, használható gamer fejhallgatók? Mit javasoltok?



2014. júl. 29. 16:41
 1/1 Denzo95 válasza:

Szia!

#1.:Elsőnek ajánlanám azt ami nekem van. Nem mondanám gamer fejhallgatónak de én teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. Több mint 1 éve használom nincs semmi baja.

Mikrofonja nincs, kábelje az viszont 6 méter. Praktikus ha föl kell állni és nincs kedved levenni a fejest. :D

Kutya ugatást nem hallotam még amikor a fejemen volt, valamint azt se szoktam hallani ha anya ordibál a földszintről hogy menjek le. :/ Na szóval bátran ajánlom:

[link] 5 000 FT küröl mozog az ára.

#2.: Második jelölt az amit én néztem ki magamnak. Azthiszem ezt már nevezhetem gamer fejhallgatónak.: [link] 8 000 FT és több színben rendelhető.

#3.: Következő szerintem igazán jól kinéző fejhallgató. : [link] Pont határ eset 10 000 FT


Remélem tudtam segíteni. :)

Az igényeidnek leginkább a 2. és a 3. fejes ami megfelel. Bocsi hogy csak ilyen kevesett tudtam ajánlani, de szerintem ezek azok a fejhallgatók amik jó Ár/Érték aránnyal rendelkeznek és nem fognak tönkre menni 1 hónap használat után, esetleg az első falhoz vágás után. :D Persze azért ez nem ajánlott.

Gamer fejhallgatókból pedig ha jól tudom a Razer büszkélkedhet a legjobb minőséggel. Azonban ezeknek már van ára is. :/

Legolcsóbb: [link]

Legdrágább: [link]

Azért ez már durva. :D

2014. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!