Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Notebookba melyik a jobb...

Notebookba melyik a jobb processzor az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

Intel Core i5 3337U

Intel Core i7 3610QM


Teljesítményben mekkora köztük a különbség?


2014. júl. 31. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az i7, mivel az 4 mag 8 szál, ellentétben az i5 2 mag 4 szálával. Elég jelentős a teljesitmény különbség a 2 proci között.
2014. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, itt is láthatod: [link]
2014. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és hasznos választ!
2014. júl. 31. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Először nézd meg, hogy lehet processzort cserélni a notebookodba! Vannak olyan lap/notebookok, amikbe nem lehet processzort cserélni. Nem vagyok benn biztos. De nekem azt írták, hogy csak néhányba lehet.

2014. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm, de nem cserélni szeretnék, hanem új készülék vásárlása miatt kérdeztem.

Végül a gyengébb mellett döntöttem volna, mert arra a célra amire nekem kell, az is jó lett volna és sokkal könnyebb mobilagg volt a gép, amibe be volt építve.


Meg is néztem, de végül nem tetszett. Egy outletben árulták, de ahhoz képest hogy új készülék, poros, cseppes(!) volt a kijelző, a billentyűzet eredetileg nem magyar nyelvű csak matricázott, valamint a készülék alján a fém házból a sorozatszám egy 100-as szöggel ki volt karcolva. Emiatt garanciába kizárólag az üzletbe lehetett volna visszavinni, gyári garancia nincs rá. Ezeket figyelembe véve erre kicsit sokalltam volna kerek negyed millió forintot.

2014. aug. 1. 13:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor szerintem az I7-est. Különben Notebook-ba általában az Intel processzoroknak M-el végződnek a típusai.

2014. aug. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de az is ugyan ebben az üzletben volt hasonló paraméterekkel. Úgyhogy inkább még keresgélek.

Ráadásul az i7-es egy 17"-os notiban volt. Böhöm nagy monstrum, ami kézben szállításkor nem túl előnyös.

2014. aug. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!