Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Haswell Celeron CPU-val lehet...

Haswell Celeron CPU-val lehet normálisan játszani?

Figyelt kérdés

A mai játékokra gondoltam, pl. Watch Dogs. Természetesen lenne mellette 4GB RAM és min. egy 260X VGA. Későbbi bővítés miatt vennék csak ilyet, mivel így még kevesebbet "vesztek rajta", mintha Pentiumot vennék.

Másik kérdés: Milyen VGA-t hajt ki, illetve milyen különbségek vannak a G3220-hoz képest az órajelen kívül?



2014. aug. 3. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem értek az Intel processzorokhoz,csak annyit írnék,hogy a Watch Dogs-hoz minimum 6GB ram kell,mert ahogy mondják nincs túl jól optimalizálva :/
2014. aug. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BM-Striker ***** válasza:
Watch Dogs-hoz nem jók a 2 magosok, de legtöbb jártékkal elboldogulnak a Celeron-ok.
2014. aug. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül még működik kétmagos processzorral és 4GB RAM-mal. A mostani gépemben is csak 4GB van, ill. hárommagos AMD CPU, és megy rajta, csak hát a VGA nem a legerősebb (HD6670).
2014. aug. 3. 01:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt valaki esetleg tudja, hogy a Broadwellben lesz-e Celeron ill. Pentium, vagy csak Core?
2014. aug. 3. 01:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve, hogy mennyivel gyengébb a Celeron/Pentium integrált videokártyája, mint a Core CPU-ké?
2014. aug. 3. 01:53
 6/7 BM-Striker ***** válasza:
47%

Sokkal.


Egy Core ix IGP-je használható, a Pentuim-én csak a régebbiek mennek mennek.

2014. aug. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A HD4600 majdnem kétszer olyan erős, mint a sima Pentiumps HD Graphics.
2014. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!