Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 2006-os IMac-em ....

Van egy 2006-os IMac-em . Felszeretném újítani, de nem tudom, hogy melyik részét és, hog érdemes . Vagy vegyek egy újabbat?

Figyelt kérdés

A ventilátor már zajos és a HDD nagyobb kell .

Mac os x version 10.6.8 processor 2.16 GHz Inter core 2 duo Memory 2 GB 667 MHz DDR2 SDRAM Cinema Display 20" Hardware Overview: HDD 250 GB Model Name: iMac Model Identifier: iMac5,1 Processor Name:Intel Core 2 Duo Processor Speed:2.16 GHz Number Of Processors:1 Total Number Of Cores:2 L2 Cache: 4 MB Memory: 2 GB Bus Speed: 667 MHz Boot ROM Version:IM51. 0090. B09 SMC Version (system) :1.9f4



#Old IMac
2014. aug. 3. 09:50
 1/1 KUDETA válasza:
Nekem is 2006-os az iMac, csak 24-es, a klasszikus fehér, nem tükröződő képernyős és a világért sem cserélném le. (Na jó, van az a pénz.) Kényszer felújításon esett át, azóta olyan, mint újkorában! 2 éve video kártyát kellett cserélni, ill. kb. fél éve meg iszonyúan belassult. Új, nagyobb, 1 TB vinyó (olcsóbb volt, mint az 500MB), "új" 10.6.8 OSX (ez a max!) és ennyi! De ha van felesleges 3-4-5 kilód, csak azért, hogy új cuccod legyen, akkor vegyél újat. Ja, és IStyle-ba vittem.
2014. aug. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!