Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem melegednek a process...

Imikiraly1 kérdése:

Miért nem melegednek a processzorom magjai?!

Figyelt kérdés

[link]

Ezt írja AIDA64-ben..

Van megoldás? amikor Pl. renderelek egy videót sony vegass 11-ben fel megy a processzor használat olyan 51fokig maximum néh többre is és kikapcsol.. Néha csak 51-ig megy máskor felmegy 55-ig is és kikapcsol a gép.. De az nem lehet hogy nem bírja a gépem a sony vegas 11-et : 8gb ram, Amd phenom x4 B60 quad core cpu , Amd radeon 6850 ..



2014. aug. 5. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért mutatnak a magok 0 fokot, mert nincs bennük hőmérő, bár erre nem atomfizika rájönni.

"néh többre is és kikapcsol"

Mennyi az a több?

G.

2014. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
vagy rossz a szenzor vagy biosban állítottál el valamit.
2014. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy az x4 ben nincs érzékelő. p4 ben elvileg szabvány h legyen...
2014. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van benne hőmérő, de csak egy (ami 50 fokot mutat a képen) és nem 5.

G.

2014. aug. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor kizárásos alapon. BIOSban van elállítva!
2014. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bios-ban egyáltalán még csak nem is jártam. Eddig mutatta mindig annak a hőfokát! Bár lehet vlami vírus elállította volna? nem tudom, egyébként van benne hőmérő mert ahogy azt már írtam, máskor mutatta! Ja, és vízhűtéses szóvaal nem is nagyon lenne szabad túlmelegednie!
2014. aug. 5. 11:55
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerinted mi lehet a BIOS-ban elállítva?

G.

2014. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Máskor is már volt vele hasonló baj akkor is túlmelegedett majd kikapcsolt! Fogalmam nincs mi lehet el állítva..Máskor a ventilátor automatikus kapcsolása volt el állítva(51foknál kapcsolt nagyobb fokozatra) Most nem tudom mi lehet a probléma..Talán amiatt mert a rendszerem 64bites még a sony vegas 32? bár eddig minden videót gond nélkül rendereltem le.
2014. aug. 5. 11:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem ez a gond. Mikor volt utoljára kipucolva a gép?

G.

2014. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Szerinted mi lehet a BIOS-ban elállítva?"

a kikapcsolásnál, hogy hány fokon aktíválodjon a védelem... esetleg a magonkánti hőmérséklet figyelés.. ilyenek, nekem ufiben van 3 oldal csal az alert bállítás...

2014. aug. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!