Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaza lehet ezzel a géppel...

Igaza lehet ezzel a géppel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm vett tavaly szeptemberben egy gépet, ami kb. így néz ki: AMD A8-6600K 3.90GHz vagy AMD A10-5800K 3.80GHz, 8GB RAM, ami vagy 1866 vagy 2400MHz-es. VGA nincs a gépben, de neki ilyen géppel majdnem minden mai játék megy. Pl. a Watch Dogs minimumon, az igaz, de a CoD Ghost vagy a Thief 2014 maxon. Most akkor hogy van ez?

Valaki írja le, hogy mire képes igazából egy ilyen gép, mert engem már teljesen összezavart. Én meg aztán hiába mondom, hogy egy Haswell Pentium lealázza azt a gépet akár egy R7 250-nel is, de nem hiszi el.



2014. aug. 5. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapon és low fps-sel mehetnek !! Mivel van APU és önmagához képest jó teljesítményt nyújt !!
2014. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért, ha ő köti az ebet a karóhoz, meg fog változni a véleménye, ha megmutatod neki a válaszokat? Talán csak akkor változna a véleménye, ha kipróbálna valami jobbat, de vannak olyan önérzetes emberek, akik akkor is letagadják.
2014. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól mondodd egy haswell +r7 250 le alázza
2014. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért azt a MAX beállításokat én megkérőjelezném.

És az is biztos, hogy egy pentium+r7 250x (7770) sokkal jobban viszi a játékokat.

Az apu még nem áll készen arra, hogy játszani is lehessen. A DDR3 elég nagy hátrány.

és azt is nézzük, hogy egy normális 2400mhz ram megint csak plusz felár.

Kíváncsi leszek, hogy a DDR4 milyen előrelépést fog hozni

2014. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BM-Striker ***** válasza:
76%

Az se mindegy, hogy milyen felbontáson játszik.


Egy A10-es APU, elég arra, hogy 720p-ben játsszál.


Az A10 egyébként processzorban erősebb, mint egy Pentium.


A Pentium és egy diszkrét vga valóban költséghatékonyabb újonnan véve, mint egy A10 APU 1866-oa ram-mal.



De ha az ismerősöd meg van elégedve a APU-val, ne győzködd, szar a gépe


Ha kevés lesz neki, majd vesz egy diszkrét VGA-t.

2014. aug. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem kb. FullHD-ben vagy kicsivel alatta játszhat. Valóban nem költséghatékony az AMD-nek ez az ága, a másik pedig ég nem aktuális, szóval Intel.
2014. aug. 6. 01:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Az AMD, ha minden igaz, nem DDR4-gyel oldja meg az új APU-k memóriaellátását.
2014. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!