Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játék fagyás HDD miatt?

Játék fagyás HDD miatt?

Figyelt kérdés

Van két HDD a gépembe. Legyen A és B HDD. A HDD-n van egy C partíció amin a Windows van. B HDD két partíció van, D és J. D-n tárolom a játékokat J-n a zenéket, képeket stb.


Játék közben megesik hogy lefagy a játék és a zene is, maga a Windows nem. Tehát a probléma B HDD-vel van. Eléggé idegesítö ha játék közben fél-egy percre nem tudok semmit se tenni. Futtattam mindkét partíción chkdsk-t, töredezettségmentesítést, HD sentinelt, hibaellenörzést, kihúztam, visszadugtam a csatlakozót a merevlemezbe, de semmi sem müködik. Mi lehet a probléma illetve hogy tudnám megoldani?



2014. aug. 5. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sehogy, szinte biztos, hogy winyo miatt van, ugráll a fej a 2 partició között, elöbb utobb havavágja a winyot.. vagy a zenét vagy a játékot ted a windowsosra ha egyszerre megy a kettő. de ez a hiba lehet azért is mert gyenge a proci...
2014. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!