Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap driverek törlése?

Alaplap driverek törlése?

Figyelt kérdés

Gépfejlesztést tervezek és lecserélném az alaplapomat, processzoromat és a videokártyámat. Alaplapcserénél szokták ajánlani a Windows újratelepítését, de én nem szeretném újrarakni. Úgy tudom ez úgy lehetséges, (vagy legalábbis nagyobb eséllyel sikerül) ha törlöm a régi drivereket. Szóval az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnám törölni az összes alaplaphoz tartozó drivert?


Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 6. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
telepitsd csak újra. jobban jársz mint a driverekkel szüttyögni
2014. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az alaplap drivereket az esetek többségében a Windows maga telepíti, kísérletezgethetsz, de én inkább azt mondanám, hogy kissebb az esélye, hogy Winreinstall nélkül összehozol egy újra működőképes rendszert - talán ha Windows helyreállítást futtatsz, de akkor sem biztos.

De szerintem is jobban járnál, ha újratelepítenéd a rendszert, legalább a sok összegyűlt cookie meg registry szemét is kitakarítodik - ami kell (böngészési előzmények, munkák, adatok, mentések, programbeállítások) azt mentsd le szépen, aztán format C: és mehet az építkezés.

2014. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!