Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 5.1 Hangfalrendszer nem...

5.1 Hangfalrendszer nem működik rendesen 5.1 hangzású filmek alatt, mi a teendő?

Figyelt kérdés

A hangfal: Genius HF5.1 4800

Számítógépre van kapcsolva, ami nem olyan régi, alaplap benne Asrock 970 pro3.

Zenéknél nincs probléma, nagyon szépen lejátsza őket, mindegyik hangszóró szól, mélynyomó is teszi a dolgát.

Realtek HD Audio Manager-be beállítottam, hogy 5.1 legyen... Elindítottam egy 5.1 hangzású filmet, de a beszéd nem hallatszik, csak a háttérzene, meg az akciójeleneteknél a robbanások hallatszanak, de azok se olyan igazán tisztán.

MPC-HC-t és VLC-t is megpróbáltam, ugyanolyan rossz a hang. Letöltöttem melléjük az AC3Filter-t, hátha segít, de semmi se változott.

Mit tehetek még hogy működjön rendesen a hang?



#5.1 #Genius #HF5.1
2014. aug. 6. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
És milyen film dolby digital? És ha a beállításokba beállítod hogy dolby digital vagy stereo legyen akkor se jó?
2014. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dolby Digital 2.0 működik, de DTS 5.1 és AC3 5.1 nem működik, ha Realtek HD Audio Managerbe beállítom a Stereo-t, akkor szól nagyjából rendesen, de olyan halk, hogy semmit se lehet belőle hallani.
2014. aug. 6. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!