Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mekkora az esély arra hogy...

Mekkora az esély arra hogy tönkremegy a számítógépem egy ha lesz egy pár másodperces áramkimaradás vagy áramszünet?

Figyelt kérdés

2014. aug. 7. 22:17
1 2 3
 1/28 soccerway ***** válasza:
0% környéke
2014. aug. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
HA jó tápod van alig 1% .
2014. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
merevlemeznek sem lesz semmi baja? mert hallottam már olyat is hogy valaki azt mondta hogy nagy az esély rá hogy ha lekapcsol csak úgy akkor szektorhibás lesz és kidobhatom...
2014. aug. 7. 22:20
 4/28 A kérdező kommentje:
hát azaz igazság hogy hordozható számítógépem van, vagy notebookom
2014. aug. 7. 22:21
 5/28 A kérdező kommentje:
* vagyis
2014. aug. 7. 22:21
 6/28 anonim ***** válasza:
ki mondta ezt neked :p (tapasztalat folyamatosan kisül a gép (napi 2-ször) nincs semmi szektorhiba.
2014. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

1.adatvesztes eselye fenntall.

2.a merevlemez kiviszi oldalra a fejet,leallaskor.erre aromszunetkor nem kerul sor,ezert van egy minimalis esely arra,h indulaskor belekap a lemez dfelulete.onnantol marcsak egy idozitett bomba,h mikor adja fel,teljesen.(ajanlom a hdd sentinel programot,a merevlemez allapotanak ellenorzesere.

(Amennyiben hasznosnak talaltad a valaszom,kerlek nyomj egy pacsit.)

Ui.:nekem elhiheted,en nem kitalalom,ezeket tanulom.

2014. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok.azt jelenti a hordozhato gep nalad,h akkumlatorral van,es mukodik az aksi?ha igen,es ugy megy el az aram,es nem all le a gep,mert atkapcsol akumlatorra,akkor semmi karod nincs.
2014. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
igen, ezt tudom hogy átvált, de bár lehet láttátok, ez előtt a kérdés előtt kitettem egy másikat is, és az alapján amit írtak szerintem 100% hogy holnaptól akkunélkül áramról fogom használni...:/
2014. aug. 7. 22:32
 10/28 A kérdező kommentje:

hdd sentinel fent van, és ott a kondi és a teljeítmény is 100%-on áll valamint ezt írja:



A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.


Nincs szükség beavatkozásra.



Működési idő: 323 nap, 3 óra

Becsült hátralévő élettartam: több mint 1000 nap

Összes indulás/leállás száma: 2 279

2014. aug. 7. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!