Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Belefér a gépházba?

Belefér a gépházba?

Figyelt kérdés

Hali!


Nos szeretnék venni egy asrock b85m pro 4 es alaplapot, namost van nekem agy mATX házam, abba van 4 db bővítőhely pci, és az alaplapon van kettő pci-e 16x és kettő pci. Namost én abba a kettő pci-e slotba szeretnék tenni 1-1 vga-t amik 2 slotot foglalnak el, Na most ez lehetséges h beférjenek a 2 slotos vga-k?



2014. aug. 8. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

az alaplap micro atx:

[link]


a házad micro atx. Azt nem tudom belinkelni, mert nem látom innen milyen, takarja a függöny a gépházad :))

Micro atx házba pedig micro atx alaplap való.


A kártyák bele kell hogy férjenek az alaplapba, igaz nem marad túl sok hely

[link]

[link]


De egyszerű: próbáld ki. A felső PCI-e helyre biztos befér a videokártya. Próvbáld bele. Az alsó PCI-e csatlakozóba is ugyanolyan kártyát kell tenned mint amilyen most van, tehát mérni jó lesz az is ami most van :) Próbáld ki az alsó csatlakozóban is.

2014. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mATX háznál 4 slotot tudsz elfoglalni.

Viszont ha komoly vga-król van szó, akkor melegedni fognak elég rendesen, mert kb semmi hűtése nem lesz egyiknek sem.

Az alsónak azért, mert a táp nagyon közel van, a felsőnek meg azért, mert alatta nagyon közel van az alsó :D


[link]

Ez az én gépem, nekem is mATX házam van.

És a valóságban még kisebb a hely, mint ahogy a képet látszik.

2014. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mentek a zöld pacsik! :D amúgy utolsó válaszoló én olyan tápot szoktam ajánlgatni :D első, rakjak fel képet róla?
2014. aug. 8. 13:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi, de nem muszáj.

Teljesen igaza van a második válaszolónak, ha befér, (passzent-oson de be kell férnie) valószínű a kis hely miatt jobban fog melegedni. Vagy veszel egy nagyobb ATX házat.

Vagy legfeljebb nem szereled házba ,használod házon kívül :))

2014. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen 2 kartyat akkarsz SLI VAGY CF-BE kotni?
2014. aug. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 8. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!