Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a kattintás. Mi...

Nem működik a kattintás. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Nem tudom használni az egereimet. Hiába kattintok pl.az asztalon bármire, nem nyitja meg a parancsikont. De mindenhol meg van hülyülve. Ha szövegre kattintok egyet, kijelöli , de a kijelölést nem tudom megszüntetni csak ha félrekattintok.


Ami biztos:

1.Nem az egér romlott el, mert másikkal kipróbálva sem működik rendesen. Bár másik gépben nem tudom őket tesztelni szerintem nem ez lehet a gond(Logitech LX6 és EX100 vezeték nélküli egerek)

2.A gépemen két Win7 is van, ha a másikat indítom el, ott is fennáll a hiba.

3.Az egér beállításai jók, a duplakatt sebességét hiába állítom lassúra vagy gyorsra.

4.Vírus nincs, legalábbis Avast! nem jelez.



2014. aug. 8. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A vezeték nélküli egerek elég kényesek arra, hogy a vevő "látja"-e őket. Ha a ház lent van, az egér meg az asztalon, akkor nehezen fog működni, hiszen nem "látják" egymást. A másik dolog pedig az, hogy nem mindegy, hogy sima asztalon van az egér, vagy egy kicsit maszatoson. Nézd meg az egér alját, hogy nincs-e porral tele a 4 kis lábacska. Ha igen, tisztítsd le alaposan.
2014. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, a probléma még mindig fennáll.

Az asztal és az egerek lábai is tiszták, a vevőegység pedig az egértől kb.10centire helyezkedik el a monitorom alatt, tehát vele egy síkban. Az asztal felülete is sima "egérkompatibilis", bár szerintem a kattintásnál ez nem releváns mert eddig akár a levegőben is lehetett az egér, a kattintás működött.


Érdekesség: egyik este filmeztem a gépről(MediaPlayerClassic) és egy ideig működött rendesen az egér. Ha a képre kattintottam, megállította a lejátszást, nem pedig az ablakméretet változtatta, mint most. Sajnos reggelre visszaállt a jelenlegi hibás állapotra...

2014. aug. 31. 15:54
 3/3 SimkoL ***** válasza:
Nincs beállítva 'balkezes'-nek ?
2014. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!