Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol találok olyan weboldalt...

Hol találok olyan weboldalt ahol rendesen kiírják h egy adott gépkonfig hány fps-en futtatná a kiválasztott játékokat?

Figyelt kérdés

vagy ha nincs akkor az én általam kiválasztott konfig tudna futtatni egy crysis 4 szintű játékot? (amihez olyan rendszerigény kell)


AMD fx 8150

gigabyte 970-a ud3p

asus r9 280x

8Gb corsair ram


a konfig egyáltalán nem végleges ha tud vki hasonló árkategóriába jobbat azt megköszönném


2014. aug. 8. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Most hirtelen ezt találtam:

[link]

Ez az oldal megmutatja, hogy egy kiválasztott játék milyen grafikán futna el a gépen, stb...


U.I.: Crysis 4 nincs :D Csak Crysis 3

2014. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Igaz, hogy néha ez az oldal sem 100%-ban pontos, de azért nagyjából megmutatja, amit kell.

2014. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ez akkor lenne jó ha már meglenne a gép mert ez azt vizsgálja (am én először google-ön keresek szval ha az első találatot amit kidob a kereső ideírod az nem túl jó)


egyébként az h a játékot minek hívjuk tök mind 1 az a lényeg h van egy bizonyos gépigény ami a crysisnál magasabb mint a többi játéknál ezért ha egy olyan szintű játék fut akkor a többi is fut...

2014. aug. 8. 23:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyid lenne a teljes konfigra?
2014. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!