Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Playstation 4 első széria?

Bialkó.Dénes kérdése:

Playstation 4 első széria?

Figyelt kérdés

ps4et szeretnék venni nos kb már majdnem 1év telt el a ps4 megjelenését követően hogy a ps4es első szériák már kimentek és ha most veszek ps4et az már második szériás lesz vagy hogyvan ez ? mert a ps4 első szériával voltak gondok/problémák nem ?

mert ezt tervezem megvenni

[link]

és szeretném biztosra tudni mielőtt megrendelem !!!!?


2014. aug. 11. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez még ugyanúgy első széria, a második széria majd később jön, amolyan ráncfelvarrás. úgy mint a ps3. először volt a fat, abból lett slim és utána super slim.

Nem mindegyik ps4-el volt gond, inkább csak azzal, amit egy bizonyos gyárban csináltak, sajnos pontosan nem tudom melyikbe és nem tudom ezt hogyan ellenőrizhetnéd. Minden esetre van garancia, szóval nem lehet akkora veszteség, ha megcsináltatod/kicserélteted.

2014. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
dea ps4 hűtése rendben van ? mert láttam 1 videót ahol orbitálisan zúgott a ps4 játék alatt annak nem halknak kéne lenni ?
2014. aug. 11. 14:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, az is tud melegedni.

Pl. a PS3 Slim is eléggé felzúgott néha.

Szerintem rendben van, nyugodtan megveheted.

2014. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A ps4 még jó! (kérlek küld el a videó linkjét ahol nézted!) Tuti megrendelehted!
2014. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!