Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van olyan webshop ahol jó,...

Van olyan webshop ahol jó, minőségi összerakott gépek vannak és nem csak a lehúzásra mennek (maximum a belefektetett munka árát rakják rá)?

Figyelt kérdés

Üdv.


Olyan webshopra gondoltam ahol arányos jó gépeket raknak össze ,és nem olyan szokásos gépeket mint "QUAD CORE GAMER 3200X4 12MB CACHE FULL HD GAMER " elnevezésű 4 magos fx + gts 210 kártyás gépeket árulnak,hanem normális gépeket (pl: i3 4130+r9 270x stb...)


2014. aug. 12. 15:44
 1/5 halalfalo ***** válasza:

Nincs, de látom érted a problémát, mi lenne ha te raknád össze? :D

Vagy csináljunk boltot! :D

2014. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hamar csődbe is mennétek. Mivel a 14 éves kölykök veszik a legtöbb asztali gépet, mert ők "gémelni" akarnak, ezért a szülők bemennek az első pc boltba, ami általában a zöldséges mellett van és közlik hogy keresnek egy gépet amin lehet játszani. A boltos pedig készséggel felajánlja az elfekvő raktárkészletén lévő irodai vagy multimédiás feladatokra alkalmas gépeket "olcsó gémer gép" címszóval. Így el lehet azt is adni, amit kevesen vesznek. Miért nem adják el akkor irodai felhasználásra? Mert a 14 éves kislányok telefonról facebookoznak, ahhoz nem kell asztali gép. Az irodákra pedig rásózzák az i5-ös gépeket 8-12GB RAM-al és R9 270-es kártyával. Hiszen aki berendeli, úgy sem ért hozzá mit vesz és kifizeti rá a felárat.


Találkoztam már olyan pesti intézménnyel (nem nevezem nevén) ahol 450-500eFt-ot érő irodai gépek voltak. Természetesen kizárólag levelezésre és officra használják, túlképzett alkalmazottak, akik ahhoz sem értenek, hogy beregisztráljanak egy e-mail címet.

2014. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok gépet venni,csak mindig idegesített,hogy ha jártam venni a gépbe valamit ,akkor mindig láttam,hogy ilyen tényleg "parasztvakítás" nagy számokkal ellátott gépek vannak borsos árban,és a hozzánemértők megveszik ,a nagy számok láttán.

Illetve a webshopok-ról nem is beszélve, és kiváncsi voltam van-e egy becsületes,akinek (azért a pénz mellett) fontos a vevő (is).

2014. aug. 12. 16:13
 4/5 halalfalo ***** válasza:

Legutóbb ezen sírtam be:

[link]


" A10-6790K(Teljesítménye az Intel Core i5 és Core i7-4770 közé tehető!) "

-Aha-


" Grafikus kártya: AMD Radeon R7 260X 2GB GDDR5 + CPU AMD Radeon R7 Spectre 512 Dual Graphics System "

160 ezerért egy kicsit többet várnék...


A Kingston-t nem tudják leírni, már itt kiakadtam...


"Ház: EVOLVEO K4 - Játékos grafikus kártyákra fejlesztett ház, extra hűtéssel és GAMER megjelenéssel"

A gamer jó nagy betűkkel írva, hogy mindenki lássa! :D

Mellesleg akkor az én házam nem gamer??? :(


[link]


Vicc az egész. A Computer Imperiumot és PC-Outletet meg inkább hagyjuk...

2014. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az szép,egy ~100-110 (max 120) k-ból kihozható gépet képesek ennyiért adni...

Bár ez szokványos.

2014. aug. 12. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!