Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a legjobb számítógép...

Mi a legjobb számítógép összeállítás?

Figyelt kérdés

Gondolok: mindenre , ami egy gépbe kell: alaplap, winchester, videokártya, RAM, tápegység, optikai lemetmeghajtó, monitor, egér, billentyűzet, hangfal, nyomtató, számítógépház, ÉS OP: RENDSZER stb.

Ha tudtok árakat is írjatok lécci. Am jobban játékokhoz (minden fusson, akadozás nélkül), internetezéshez


2010. jan. 13. 18:25
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
én azt mondom, hogy processzorból mindenképp 4 magos 3.2-eset vegyél... nekem dual core 2.8-asom van, éa a mai játékok mellett, már nem állja meg a helyét :(
2011. dec. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

így van

LEGALÁBB 4 vagy több magos központot vegyél:)

egyébként érdemes Intel i-s procit venni (i3, i5, vagy i7), mert a fizikai magok mellett van logikai is amit ugyanúgy használ a windows (legalábbis a 7) például: nekem vagy egy négymagos i7 és MINDEN processzorfigyelő program (a windows feladatkezelője is) 8 magot lát szóval duplán jó:) és nekem mondjuk tömörítésnél, kicsomagolásnál mindig a logikaiakat használja:D

pl egy atomerőművet vagy legalábbis 4 magot igénylő játékkal is bővel elmegy, mindig nézem, hogy a fizikai magok 100% on dolgoznak, a többi 20-30 és nem is erőlködik:D úgyhogy atomjó arról nem is beszélve, hogy MINDENBEN jobb mint az AMD nézz csak nyugodtam teszteket, AMD-k annyival jobbak, h játéknál 2-3fps-el több van, de az i-k minden másban lealázzák

mondjuk 3-4szer annyiba is kerülnek:)

2011. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
az a gép 70.000FT böl ki jön
2014. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Na milyen lett a gép?
2015. okt. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
az én gépem, 3 éve még egy erőműnek számított, mostmár nem mindent visz el akadásmentesen. Processzorból 4, vagy több magosat vegyél, ami legalább 3.2 Ghz-s. Videókártyából, tudom, hogy az NVidia a drágább, de sajnos már majdnem minden fejlesztő nekik nyal, ezért érdemesebb olyat venni. Ramból DDR3-as 8 Gb-tot, alaplapból meg olyat, amibe minden passzol. Nem árt egy SSD-re beruházni, hogy gyors is legyen :)
2015. okt. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!